Anasayfa / GÜNCEL HABERLER / Kırıkhan Belediyesi Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Kırıkhan Belediyesi Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

Kırıkhan Belediyesi Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor.

Kırıkhan belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından Aydınlı Mahallesi Yavuz Sultan Selim caddesi, Çevre yolu ve 3 Nolu Sağlık ocağı arası yeni yol yapım çalışmaları son hızla devem ederken Gazi mahallesi Fatih sokak da kilit taşı döşeme çalışmaları tamamlandı.

Halkımızın daha nezih bir ortamda dinlenip eğlenebilmeleri için, Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri tarafından Kırıkhan Mesire alanında genel temizlik çalışması yapılıyor. Belediye başkanı Ayhan Yavuz Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, “Yol, kaldırım, altyapı çalışmalarını yapmak belediyelerin asli görevidir. Fakat bir belediyeyi diğerinden ayıran bu çalışmaları nasıl ve ne kadar başarılı gerçekleştirdiğidir. Biz Kırıkhan’da bir yandan altyapı ve üstyapı çalışmaları kapsamında herhangi bir eksiklik kalmaması için gayret gösterirken, bir yandan da eksiklerini giderdiğimiz ilçemizin daha modern bir görünüm kazanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Kaldırım yenileme çalışmalarının periyodik olarak ilçe genelinde devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, “Kırıkhan halkı her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. Biz belediye olarak bunun bilincindeyiz. Bu çerçevede en iyi en modern projeleri ilçemizde hayata geçirme gayreti içindeyiz. yolda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Her şey Kırıkhan için” ifadelerini kullandı

Hakkında admin

Bu Haberde İlginizi Çekebilir

Göle Dönen Aşağıoba Mahallesinde Hasar Tespit Çalışması

Göle Dönen Aşağıoba Mahallesinde Hasar Tespit Çalışması. Hatay’da etkili olan sağanak yağışlar ve açılan baraj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.